Agenda

April 2020

Monday, 27 April, 2020 - 20:00
Academiezaal Plankstraat 18, 3800 Sint-Truiden

Lecture Recital : Ludwig van Beethoven, terug van nooit weggeweest
Music by Ludwig van Beethoven

May 2020

Wednesday, 6 May, 2020 - 19:30
Raadzaal Lommel Dorp 58, 3920 Lommel

Lecture Recital : Beethoven - de man, zijn muziek en zijn strijkkwartetten (NL)
Music by Ludwig Van Beethoven

Thursday, 14 May, 2020 - 08:00
Helsinki & Tallinn

Culture Trip to Helsinki & Tallinn from 14/05 to 18/05 [NL]
All information on www.davidsfonds.be

Sunday, 24 May, 2020 - 11:00
Vrijzinnig Ontmoetingscentrum Hasselt, Rodenbachstraat 18, 3500 Hasselt

Lecture Recital : Balancerend tussen jazz en klassiek - het genie George Gershwin (NL)
Music by George Gershwin, Frédéric Chopin,...

Thursday, 28 May, 2020 - 19:30
Casino Beringen Kioskplein 25, 3582 Beringen

Lecture : Het ABC van de klassieke muziek [NL]
 

Sunday, 31 May, 2020 - 11:00
Hollands College, Pater Damiaanplein 9, 3000 Leuven

Lecture recital: De Sonates van Frédéric Chopin 
Sonata N° 2 in B-flat minor, Op. 35 & Sonata N° 3 in B minor, Op. 58

June 2020

Thursday, 4 June, 2020 - 19:30
Casino Beringen Kioskplein 25, 3582 Beringen

Lecture : Het ABC van de klassieke muziek [NL]
 

August 2020

Friday, 21 August, 2020 - 08:00
Bregenz & Schwarzenberg

Culture Trip to the Bregenzer Festspiele & Schubertiade in Schwarzenberg from 21/08 to 24/08 [NL]
All information on www.davidsfonds.be

March 2021

Friday, 5 March, 2021 - 20:30
GC De Wildeman - Schoolstraat 15, 3020 Herent

Concert Duo Doppio Stile with Waldo Geuns (piano), Hugh Desmond (violin) & Prof. Katrien Kolenberg (astronomy)
More information on www.doppiostile.net/

Monday, 15 March, 2021 - 20:00
Academiezaal Plankstraat 18, 3800 Sint-Truiden

Lecture Recital : De ontroerende fantasiewereld van Grieg (NL)
Music by Edvard Grieg